YotaPhone 3 resmen tanıtıldı! Herkesin beklediği iki yüzlü telefon

 E-ink ve AMOLED ekranlarıyla eşsiz bir akıllı telefon olan YotaPhone 3, sonunda resmi olarak duyuruldu!

Uzun süredir herkesin merakla beklediği telefon sonunda karşımızda. 2014’te çıkan ayni marka 2’nin devamı olan YotaPhone 3, biri e-ink olan iki ekranı sayesinde diğer telefonlardan ayrılıyor.

Medya sızıntılarının ardından tanıtılan telefon, ayın başında gördüğümüz karelerdekinden biraz farklı görünüyor ancak teknik özelliklerde bir farklılık yok.

İşte Rusların iki yüzlü telefonu olarak herkes arasında konuşulan YotaPhone 3’ün müşterilerine sunduğu özellikler:

4GB RAM

5.5 inç AMOLED 1080p ekran
5.2 inç e-ink 720p ekran
Qualcomm Snapdragon 625 işlemci
64GB veya 128GB depolama
12MP arka kamera, 13MP ön kamera
USB Type-C
Android 7.1.1 Nougat

YotaPhone 3, Eylül ayında Satışta

Herkesin merakla beklediği telefon Eylül ayından itibaren JD.com üzerinden ön siparişe sunulacak. 18 Eylül ise yeni telefonun satışa sunulacağı tarih olacak. Cihazın 64GB’lık modelinin yurtdışı fiyatı 360 dolar, 128GB’lık modelinin fiyatı ise 465 dolar olarak açıklandı.

 

Herkesin merakla beklediği telefonun ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı hakkında henüz bir bilgi verilmemesinin yanında, hangi fiyata satışa çıkacağı da bilinmiyor.

 

Kaynak: Hurriyet

Ahmet Doğan
Follow Me

Ahmet Doğan

Araştırmacı - Yazar
Elektrik - Elektronik Mühendisliğinden 2014'te mezun oldu. Aynı alanda Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, aynı zamanda ULUSLARARASI İLİŞKİLER lisans bölümünü okumaktadır. İnsan Hakları alanında ve Mülteci alanında Uluslararası bir Sivil Toplum Kuruluşunda çalışmaktadır.
Ahmet Doğan
Follow Me

Ahmet Doğan

Araştırmacı - Yazar Elektrik - Elektronik Mühendisliğinden 2014'te mezun oldu. Aynı alanda Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, aynı zamanda ULUSLARARASI İLİŞKİLER lisans bölümünü okumaktadır. İnsan Hakları alanında ve Mülteci alanında Uluslararası bir Sivil Toplum Kuruluşunda çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir