Harvard Üniversitesi MBA Bursu için Başvurun

Harvard Üniversitesi MBA bursu

Harvard Üniversitesi MBA programı burs başvuruları başlamıştır. Bu MBA programı dünyanın en prestijli üniversitelerinden birinde öğretilen, dünyanın en önde gelen işletme programıdır. Boustany Foundation tarafından verilen MBA Bursu, Harvard Business School’daki 2 yıllık derslerin 2 yıl ücretlerini karşılamaktadır.

 

Burs, yüksek akademik başarı sergileyen öğrencilere verilmektedir. Burs programı sadece 3 İngilizce yeterlilik sınavını kabul etmektedir; IELTS (7.5) , TOEFL (109 on the IBT), PTE (75).

 

Bursun Kapsamı:

  1. Mali yardım, öğrenim ücretlerine yönelik 90.000 ABD Dolar (Yıllık 45.000 US tutarında)
  2. Seyahat ve konaklama masrafları.

Burs her ülke vatandaşlarının başvurusuna açıktır. Dünyanın birçok ülkesinden, en başarılı öğrencilerin ilgi odağı olan bu burs, yüksek seviyede rekabet oluşturmaktadır.

Son başvuru tarihi 31 mayıs 2019’dur.

Bu bursa MBA programına kabul aldıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız. 

 

Ahmet Doğan
Follow Me

Ahmet Doğan

Araştırmacı - Yazar
Elektrik - Elektronik Mühendisliğinden 2014'te mezun oldu. Aynı alanda Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, aynı zamanda ULUSLARARASI İLİŞKİLER lisans bölümünü okumaktadır. İnsan Hakları alanında ve Mülteci alanında Uluslararası bir Sivil Toplum Kuruluşunda çalışmaktadır.
Ahmet Doğan
Follow Me

Ahmet Doğan

Araştırmacı - Yazar Elektrik - Elektronik Mühendisliğinden 2014'te mezun oldu. Aynı alanda Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, aynı zamanda ULUSLARARASI İLİŞKİLER lisans bölümünü okumaktadır. İnsan Hakları alanında ve Mülteci alanında Uluslararası bir Sivil Toplum Kuruluşunda çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir